Aktualności

Porażka Tucholanki Bór z Kamionką.

Piłka nożna – młodzik D2, grupa 1

Tucholanka Bór Tuchola – Kamionka Kamień Krajeński 1:3 (1:2)

Bramki: Józefina Gwizdała (11) – Michał Lenkiewicz (19), Franciszek Stasierowski (24), Maksymilian Kuszyński (45). Sędziował Piotr Gierwatowski (Śliwice).

Faworytem tego spotkania były piłkarki Tucholanki Bór. Jednak okazało się, że nie zawsze wygrywa faworyt. Mimo prowadzenia od 11 minuty piłkarki Tucholanki Bór grały w tym meczu nieskutecznie. Zamiast prowadzić większą ilością bramek piłkarze zdobyli wyrównanie w 19 minucie. Pięć minut później piłkarki tracą drugą bramkę. Do końca pierwszej połowy na brankę Kamionki tucholanki oddały ok. 15 strzałów na bramkę, które znakomicie wybronił bramkarz. Po zmianie stron ponownie tucholanki oddały mnóstwo strzałów na bramkę, ale bramkarz znowu przeszkodził w zdobyciu bramek. W 45 minucie gospodynie tracą trzeciego gola ustalający wynik spotkania 1:3 (1;2).