Aktualności

Grom Więcbork ograny przez piłkarki Tucholanki Bór Tuchola

Piłka nożna – Liga okręgowa młodzik D2, grupa 1

Grom Więcbork – Tucholanka Bór Tuchola 2:5 (2:1)

Bramki: Franciszek Splitt 23′, 25′ – Eliza Kwiatkowska 29′,  Lena Pipowska 58′, 68′,  Wiktoria Dębicka 64′, Oliwia Szmelter 74′. Sędziował Dawid Siuzdak.

Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Z kompletem punktów dziewczyny zakończyły mecz z Gromem Więcbork. Ponownie po kiepskim początku – przegrywały 0:2 a następnie bardzo dobra druga połowa meczu. Bramkę kontaktową zdobyła Eliza Kwiatkowska jeszcze w pierwszej połowie w 29 minucie. Od 58 minuty zaczęły strzelać tylko tucholanki. Na remis strzeliła Lena Pipowska. Sześć minut później Najmłodsza piłkarka Wiktoria Dębicka wyprowadziła drużynę na prowadzenie 2:3.  Lena Pipowska w 68 minucie podwyższyła na 2:4. A ostatnią bramkę na 2:5 zdobyła Oliwia Szmelter – pierwsza bramka w barwach Tucholanki. Nagrodą za mecz były atrakcyjne zabawy i poczęstunek podczas ” Pikniku Rodzinnego pracowników naszego sponsora Firmy Bór Tuchola. To było coś wspaniałego dla piłkarek po wygranym meczu za co pięknie dziewczyny dziękują za zaproszenie.

Tucholanka Bór Tuchola grała w składzie: Aleksandra Szamocka, Anna Mogą, Józefina Gwizdała, Laura Knopek, Oliwia Szmelter, Lena Pipowska, Eliza Kwiatkowska, Maja Błaszkowska, Marcelina Babińska. Na zmiany wchodziły: Małgorzata Wajdner, Rozalia Kortas, Julia Żmich, Lena Żmich, Wiktoria Dębicka. Trener Zienkiewicz Marek.